Luk oversigt

Sæsonpriser 2019

Alle typer sæsonpladser er inkl. CampOne VIP gældende for 2 voksne og hjemmeboende børn u/18 år ex. strøm og miljøgebyr

Sæsonliggere får automatisk et CampOne VIP kort med, der bl.a. giver:

1 GRATIS internetkode, GRATIS brusebad, GRATIS badeland (100 gange), 50% på minigolf, 50% på gæsteovernatninger i sæsonliggers vogn, GRATIS egne børn/børnebørn u/12 år og mulighed for GRATIS at veksle mellem CampOne’s pladser (dog ikke i uge 29 & 30 – strøm afregnes med dagstakst) samt meget meget mere!

Både forårssæsoner, hel sæsoner & efterårssæsoner må bruge deres plads så meget de ønsker – jo mere jo bedre uden merbetaling.

Hos os er der også mulighed for at tjene penge på en sæsonplads – lej din campingvogn ud gennem os og få 50 % af lejeindtægten – lejeindtægten er selvfølgelig afhængig af din vogns stand og størrelse. Ring og hør nærmere på tlf.nr. 6360 6360.

Bemærk: Sæsonpladser kan ikke bookes online. Ring på tlf. 63 60 63 60 eller skriv til bojden@campone.dk for at booke.


Priser på tilvalg til sæsonpladser

Tilvalg til sæsonpladsHelårForårEfterårForår & Efterår
Gæstekort - daggæster725,-400,-350,-725,-
TV - tilslutning250,-150,-125,-250,-
Comfort C - tillæg700,-300,-200,-700,-
Overnatningskort - Ekstra voksen850,-550,-450,-850,-
Overnatningskort – Ekstra barn650,-425,-425,-650,-
Hund400,-250,-225,-400,-
El-tilslutning inkl. 150 KWH750,-550,-550,-750,-
El - over 150 KWH3,75,- / KWH3,75,- / KWH3,75,- / KWH3,75,- / KWH
Opbevaringstelt400,-200,-150,-400,-
Vinteropbevaring - vogn500,--500,-500,-
Vinteropbevaring - gulv400,--400,-400,-
Vinteropbevaring - båd400,--400,-400,-
Miljøgebyr voksne200,-125,-100,-200,-
Miljøgebyr børn100,-75,-50,-100,-
Tillægsuge - læ-/Udsigt fra700,-
Tillægsuge - Udsigt+ fra1.000,-
Tillægsuge - Strand fra1.300,-
Tillægsuge - Strand+ fra2.100,-

Overnatningspriser

Se alle vores priser

HENT PRISLISTE HER

Brug for hjælp?

Telefon 63 60 63 60

Mail bojden@campone.dk